Yorumlar

Reacenter Kazan'ın Görüşleri:

Çok iyi bir merkez, en iyi doktorlar ve öğretmenler. Harika duyarlı ve arkadaş canlısı kız yöneticiler, her zaman yardımcı oluyorlar ve her şeyi açıklıyorlar. Çocuklara karşı harika bir tutum ve elbette merkezdeki tedavi çok etkili, Perm'den buraya 5. kez geliyoruz. Herkese tavsiye ederim. Uzmanlara çok teşekkür ederim.


Alekseevka (Samara) bölgesindeki Reacenter Pension hakkında inceleme:

Pavlik'in hikayesi. Reaccentre Samara'ya 8 yaşındayken gitmeye başladık. Bunu internetten öğrendik. Engelli olduğumuz 4 yaşından itibaren bölgesel tedavi, uzmanlarla seanslar, ilaçlar aldık, ancak sonuç alamadık.

Pavlik pansiyona konuşulan dili anlamadan geldi, yemek yerken çok seçiciydi, çocuklarla teması yoktu.

İlk kurstan sonra değişiklikleri görmeye başladık. Şu anda Pavlik 12 yaşında ve hitap edilen konuşmayı anlıyoruz, kitap okuyoruz, kulaktan metin yazabiliyoruz, örnekleri mükemmel bir şekilde sayıyoruz, grafik dikte yapmayı seviyoruz, her şeyi yiyoruz ve iletişim kuruyoruz, çocuklarla oynuyoruz (bu yapabildiğimiz şeylerin küçük bir listesi).

Evde "Çocuğunuzun çok karmaşık bir teşhisi var, günlük hayatla başa çıkmayı, kendi kendine yetmeyi öğrenin" demelerine rağmen "Reaccent Samara" pansiyonunda sonuçları böyle aldık.

Uzman doktorumuz Borodina'ya ve tüm uzmanlara bireysel yaklaşımları ve duyarlılıkları için çok teşekkür ederiz.

Marina Belanova, 6 Nisan 2021


Alekseevka (Samara) bölgesindeki Reacenter Pension hakkında inceleme:

Reacenter'a 7. kez geliyoruz. Ve tüm kalbimizle Kildiyarova A.S., Poverina N.S., Sorokina N.A., Bystryakova O.Yu. ve Manakova T.V.'ye bu kadar büyük profesyonel çalışmaları için teşekkür ediyoruz! Sayenizde konuşmayı, şiir söylemeyi, hece okumayı, düşünmeyi ve basit örnekleri çözmeyi öğrendik! Pandemi zamanlarında bile zor ama çok önemli ve gerekli işinizi yapıyorsunuz! Resepsiyondaki kızların mükemmel çalışmalarına dikkat çekmek istiyorum! Ve mutfak personelinin! Teşekkür ederim!


Referans "Reacenter Kazan":

Eşim ve ben, 4 yaşındaki bir çocuğun konuşma gelişimindeki gecikmeyle ilgili olarak Kazan Reaccentre'a gittik. Konuyu uzun süre inceledik, yorumları okuduk ve Reaccent'i seçtiğimiz için pişman olmadık. Güler yüzlü personel, duyarlı, deneyimli (!) doktorlar ve öğretmenler. İlk kurstan sonra sonuçları gördük. Terapistlerin benzer sorunu olan çocuklarla çalışma konusunda çok fazla deneyime sahip oldukları hemen anlaşılıyordu. Doktorlar Gulshat Galimovna Valeeva ve Natalya Osipova'ya çalışmaları, sabırları ve sonuçlarımız için çok teşekkürler!


Alekseevka (Samara) bölgesindeki Reacenter Pension hakkında geri bildirim:

Okul başarısızlığı ile ilgili bir sorunumuz vardı (torunum 1. sınıfa başladığında). İşte o zaman bize yardımcı olabilecek profesyoneller aramaya başladık. Çok sayıda olumlu eleştiriden sonra Reaccent "Samara "yı seçtik. Ve haklıydık! İlk kurstan sonra bile büyük bir ilerleme hissettik: torunum okumaya başladı, şiirlerini ezbere öğrendi, davranışları daha güvenli hale geldi. Yıllık kontrol çalışmalarının üstesinden geldi.


Yatılı ev, yerleşik olmayanlar için harika bir çözüm. Çok kullanışlı - her şey yakınlarda! Çocukların özelliklerine rağmen - tüm personelin nazik, özenli tutumu. Ve tabii ki çok yüksek düzeyde uzmanlar. İyi ellerinde olduğumuz herkese teşekkür ederiz! Çalışmalarınız için, çocuklarımızı sahip olmaları gereken hayata döndürdüğünüz için teşekkür ederiz! Bir çocuğun neşeli gözlerinden daha iyi bir ödül olamaz!


Hastalarımızın Görüşleri

Личный кабинет
Вам будет доступна история заказов, управление рассылками, свои цены и скидки для постоянных клиентов и прочее.
Ваш логин
Ваш пароль
Pazartesi- Cuma 08:00 - 17:00