Sağlık turizminin faydaları

Medikal turizm, tıbbi tedavi veya prosedürler için başka bir ülkeye seyahat etmektir. Son zamanlarda medikal turizm, hastaların uygun bir fiyata kaliteli tıbbi tedavi almalarına olanak sağladığı için giderek daha popüler hale gelmiştir.

Medikal turistlerin ilgisini çeken birçok ülke, yüksek standartlarda tıbbi hizmetlere sahiptir. Son teknoloji ekipmanlara sahiptirler, en son teknolojiyi kullanırlar ve en son tıbbi standartları takip ederler. Dahası, bazı ülkelerde tıbbi prosedürler ve operasyonlar alanlarındaki en iyi uzmanlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Medikal turizmin en önemli avantajlarından biri de ekonomik olmasıdır. Yurtdışındaki tıbbi prosedürlerin ve ameliyatların fiyatları, hastanın kendi ülkesindekinden çok daha düşük olabilir. Bunun nedeni yaşam standartları, vergi politikaları ve tıbbi ekipman maliyetlerindeki farklılıklardır. Bununla birlikte, yurtdışında uygun bir fiyata yüksek kalitede tıbbi bakım almak mümkündür.

Bazı ülkelerde, özellikle de gelişmekte olan ülkelerde, tıbbi tedaviye uzun bekleme listeleri ve gecikmeler eşlik edebilir. Medikal turizm bu tür sorunlardan kaçınmanızı ve gerekli tedaviyi mümkün olan en kısa sürede almanızı sağlar.

Medikal turizm, tedavi ve eğlenceyi birleştirme fırsatı sunar. Medikal turistlerin ilgisini çeken birçok ülkede, hastaların tedaviden sonra dinlenip iyileşebilecekleri spa alanları bulunmaktadır. Bu, tatil ile tıbbi tedaviyi birleştirmek isteyen hastalar için harika bir seçenek olabilir.

Nörolojik hastalıklar neden Reacenter Kliniğinde tedavi edilmelidir?

Reacenter klinik ağı 25 yılı aşkın bir süredir MSS sorunları olan çocukların konuşmayı, yürümeyi, yazmayı, okumayı ve gelişmeyi öğrenmelerine yardımcı olmaktadır.

Reacenter ağı klinisyenleri benzersiz bir yöntem kullanmaktadır - MİKROTOK REFLEKSOTERAPİ (MRLT). Bu yöntemin yazarları Rus bilim insanlarıdır:

Aleksei Petrovich Gavrilov - sosyoloji bilimleri adayı, tedavi yöntemi ideoloğu, yazar ve tıbbi ekipman geliştiricisi

Natalia Alexeevna Gavrilova, tıp bilimleri adayı, MLRT için temel yöntem olan elektrorefleksoterapinin yazarı ve geliştiricisi.

Tatiana Alexeevna Gavrilova - MD, PhD, önde gelen pediatrik nörolog, pediatrik nörolojik hastalıkları tedavi etmek için bir şema olan MTrT'nin yazarı ve geliştiricisi.

Evgeny Yurievich Ukhanov, mikro akım refleksoterapi yazılımının yazarı ve geliştiricisidir.

Mikro akım refleksoterapi yöntemi, hastanın beyin ve omuriliğinin kendi normal işleyişini yeniden sağlamak için biyolojik olarak aktif çeşitli noktalara uygulanan ultra düşük elektrik sinyallerini kullanır.

Konuşma, zihinsel ve motor gelişiminde gecikmeler ve serebral palsi olan çocukların tedavisi için yeni bir tıbbi teknoloji olarak kabul edilmektedir.

Bu yöntemle tedavi, MEX yazılım-donanım kompleksi üzerinde yapılan bir muayeneden sonra hazırlanan bireysel hasta şemasına göre gerçekleştirilir. Ön muayene ve her hastaya bireysel yaklaşım sayesinde, hem hastalığın nedeni hem de belirtileri aynı anda tedavi edilir.

Tedavinin etkinliği, donanım teşhisi aracılığıyla düzenli olarak izlenir. Bu şekilde tedavi ayarlanabilmektedir.

Bu tür bir tedavi sadece Reaccent kliniklerinin federal ağında mevcuttur.

Личный кабинет
Вам будет доступна история заказов, управление рассылками, свои цены и скидки для постоянных клиентов и прочее.
Ваш логин
Ваш пароль
Pazartesi- Cuma 08:00 - 17:00